Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

ENPIRE Transport

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego (CIT, VAT-UE, JPK VAT7),

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy rachunkowości, w tym sprawozdania skonsolidowanego

  • aktywne monitorowanie prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości i wdrażanie zmian

  • analizowanie zawieranych przez grupę ENPIRE umów pod względem rachunkowym i podatkowym

  • zarządzanie procesami księgowości

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji księgowej oraz doskonalenie istniejącej polityki rachunkowości

  • zamykanie okresów sprawozdawczych

  • podejmowanie się kontaktu i współpracy z instytucjami zewnętrznymi

  • organizowanie pracy zespołu oraz monitorowanie efektywności jego pracy

  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

  • rozwijanie należącej do grupy ENPIRE marki ENPIRE Finanse

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • wysoki poziom wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów w Dziale Księgowości

  • sumienność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność i chęć rozwoju zawodowego

  • doświadczenie w rozwijaniu usług księgowych dla zewnętrznych klientów

Mile widziane

  • umiejętność obsługi pakietu InsERT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • stałe godziny pracy

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje

  • bogaty system benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK

  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

Rozwój i szanse na awans w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy talenty.

Dołącz do naszego teamu i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży.

Przewiń do profilu firmy