Oferta pracy

Głowna/y Księgowa/y

CorsonHR

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska Ustawa o Rachunkowości, IFRS)

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

  • Nadzór nad sprawozdawczością finansową i podatkową dla 2 spółek

  • Zarządzanie niewielkim zespołem księgowym (3-4 osoby)

  • Koordynacja obiegu dokumentów z zewnętrznym dostawcą usług księgowych dla grupy

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym spółki

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub podobnym w spółce produkcyjno-usługowej, najlepiej z kapitałem zagranicznym

  • Znajomość inwentaryzacji aktywów firmy

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów

  • sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Mile widziane posiadanie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Mile widziany certyfikat ACCA, uprawnienia biegłego rewidenta.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej 4 dni w tygodniu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • Dostęp do szkoleń z zakresu rachunkowości i finansów

  • Samochód służbowy

  • Benefity pozapłacowe

  • Prywatne Ubezpieczenie Medyczne

O nas

CorsonHR Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933), specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wysokiego szczebla, poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko: Głównej/ego Księgowej/ego.

Jeśli obszar finansów jest Twoją pasją, doskonale orientujesz się polskich Przepisach o Rachunkowości, znasz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej oraz posiadasz doświadczenie liderskie w dziale księgowości, to ta oferta jest dla Ciebie!

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa organizacja, ciesząca się bardzo dobrą renomą w swojej branży.

Firma posiada oddziały na całym świecie, a w Bydgoszczy znajduje się jedna z ważniejszych spółek.

Jeśli chcesz być członkiem tego zespołu, to zachęcamy do przejrzenia szczegółów oferty i aplikowania na to stanowisko >>