Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G&M Architekci Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Obowiązki:

    • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
    • przygotowywanie i odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
    • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,
    • współpraca z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi (GUS),
    • analiza danych finansowych i działania kontrolingowe,
    • nadzór merytoryczny i organizacyjny działu księgowości,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów,
    • sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych, raportowanie na potrzeby Zarządu,
    • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie,
    • prowadzenie dokumentacji kadrowej
    • współpraca z innymi działami

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
    • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
    • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości oraz umiejętność praktycznego ich stosowania,
    • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,
    • znajomość systemów finansowo-księgowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • bardzo dobra organizacji pracy i samodzielność w działaniu,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełen etat),
    • pracę w dobrej atmosferze
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).