Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Bytom, śląskie
  • Kierownik
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TERSTEEL GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Bytom

    Opis stanowiska:

    • kontrola poprawności i kompletności dokumentów księgowych
    • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
    • sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne)
    • prowadzenie rejestru środków trwałych i naliczanie amortyzacji
    • prowadzenie kadr i płac
    • monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych
    • przygotowywanie i rejestracja przelewów bankowych, kontrolowanie sald
    • prowadzenie prawidłowej dokumentacji i ewidencji zakupu towarów
    • przygotowanie raportów na potrzeby zarządu i odpowiedzialność za kontakty z Urzędami, audytami oraz doradcami podatkowymi

    Wymagania / oczekujemy:

    • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe – kierunkowe adekwatne do stanowiska
    • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowych
    • atutem będzie znajomość programu STREAMSOFT

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
    • uczestnictwo w wydarzeniach firmowych

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.

    Prosimy także o zapisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)"