Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna/y Księgowa/y

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

umowa o pracę
10 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółek

  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej (US, GUS, ZUS)

  • udział w zamknięciu miesiąca

  • nadzór nad przygotowaniem deklaracji

  • przygotowywanie wymaganych raportów i zestawień

  • zarządzanie działem księgowości i nadzorem nad merytoryką i organizacją czasu pracy

  • prowadzenie procesów usprawniających pracę działu księgowości

  • współpraca z pozostałymi działami Spółek

  • aktywne kształtowanie polityki firmy w zakresie rachunkowości

  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwym ich stosowaniem

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość przepisów PIT, CIT, VAT

  • znajomość procesów księgowych oraz doświadczenie w ich optymalizacji

  • umiejętności analityczne, zaangażowanie, odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i skrupulatność

  • umiejętność analizy procesów biznesowych

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Microsoft Excel

  • inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe rozwiązania

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • nieformalną atmosferę pracy

  • benefity - kartę MultiSport, lekcje języka angielskiego, program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Furgonetka.pl to internetowa platforma specjalizująca się w sprzedaży usług kurierskich renomowanych firm transportowych takich jak DPD, DHL, Inpost czy Fedex. Na polskim rynku działamy od grudnia 2010 roku

Z naszych usług korzysta każdego roku ponad 150 tys. firm oraz kilkaset tysięcy klientów indywidualnych. Nasza platforma obsługuje nawet 1 mln zamówień miesięcznie, co klasyfikuje nas wśród czołówki branży e-commerce pod względem ilości realizowanych zamówień. Jesteśmy partnerem liderów rynku e-commerce, wśród których można wymienić m.in. Allegro oraz Shoper.

Z powodu wielu nowych pomysłów i projektów, które chcemy wdrożyć, poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do naszej paczki i razem z nami będą je urzeczywistniać.

Przewiń do profilu firmy