Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

Moltton

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy,

  • Kierowanie pracami podległego zespołu księgowego,

  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji finansowych,

  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego firmy,

  • Organizowanie i nadzór przebiegu inwentaryzacji składników majątkowych,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych,

  • Rozliczanie importu usług, WNT,WDT, exportu, odwrotnego obciążenia,

  • Rozliczanie transakcji walutowych i podróży służbowych,

  • Optymalizowanie polityki podatkowej, struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,

  • Planowanie i wykonywanie płatności (wystawianie przelewów),

  • Rozliczanie gospodarki magazynowej i kalkulacja kosztów produkcji,

  • Opracowywanie planów finansowych i analiza ich wykonania,

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami i egzekwowanie płatności.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość regulacji prawa podatkowego i zasad rachunkowości,

  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego w firmie produkcyjno-handlowej,

  • Umiejętność i doświadczenie w zakresie rozliczania produkcji oraz znajomość księgowania w systemie kont ’4’ i ’5’,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielności,

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Analityczny umysł oraz pro-aktywne podejście do wyzwań.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów,

  • Duże możliwości rozwoju.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy