Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

główna/-y księgowa/-y

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy doświadczonych księgowych do naszego klienta z branży sportowej.

    Nr ref.: /453/03/2019/ŻM/38797
    Gliwice
    oferujemy
    • Pakiet socjalny
    • Prywatna opieka medyczna
    • Zniżki na sprzęt sportowy
    • Umowa o pracę
    • Praca w godzinach 8 - 16
    • Szkolenia
    • Premie
    zadania
    • Kierowanie pracą 3-osobowego zespołu
    • Przenoszenie  faktur kosztowych  z modułu obiegu dokumentów  do programu księgowego CDN XL
    • Rozliczanie  delegacji zagranicznych
    • Księgowanie (przygotowywanie) dokumentów dotyczących środków trwałych i naliczanie amortyzacji
    • Weryfikacja zapisów na kontach rozrachunkowych
    • Weryfikacja różnic kursowych
    • Weryfikacja kont magazynowych
    • Przygotowanie raportów dla Zarządu dotyczących wyniku miesiąca
    • Przygotowanie raportu
    •  Weryfikacja rejestrów VAT sprzedaży i zakupu
    • Sporządzenie deklaracji VAT-7 i VAT-UE, plików JPK
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS
    • Prace bilansowe
    oczekujemy
    • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku głównego księgowego
    • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
    • Bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości
    • Komunikatywność
    • Dobra organizacja czasu pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47