Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna(y) Księgowa(y) Grupy Kapitałowej

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Naszym klientem jest firma z ponad 30 letnim doświadczeniem znajdująca się w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma zatrudnia ponad 250 pracowników.

    miejsce pracy: Lublin

    Zadania:

    • zarządzanie 6 osobowym zespołem
    • odpowiedzialność za terminowość i poprawność sprawozdań i deklaracji podatkowych
    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
    • kontrola terminowości regulacji zobowiązań firmy
    • współpraca z podmiotami zagranicznymi
    • wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo - finansowych
    • odpowiedzialność za wykonanie polityki rachunkowości

    Nasz klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
    • szeroki i ciekawy zakres zadań na zajmowanym stanowisku
    • przyjazne środowisko pracy
    • bogaty pakiet szkoleń - również szkolenia zewnętrzne
    • pracę w najnowocześniejszej firmie w branży
    • ubezpieczenie grupowe
    • ubezpieczenie medyczne
    • dofinansowanie kateringu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe - ekonomia, finanse, rachunkowość
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • zjamość programu SAP
    • znajomość prawa pracy, prawa finansowego oraz podatkowego
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.