Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y księgowa/-y

  • Iława, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Uroda Polska Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą w branży kosmetycznej.
    Zatrudnimy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Iława

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad wszystkimi aspektami zarządzania finansami, księgowością
    • Planowanie i kontrola działalności zgodnie z zachowaniem zasad, rachunkowości oraz tajemnicy firmy
    • Kierowanie i nadzorowanie zespołu podległych pracowników
    • Nadzorowanie właściwego utrzymania, przechowywania i archiwizacji dokumentacji
    • Analiza i sporządzanie okresowych raportów o sytuacji finansowej firmy (planów budżetowych, bilansu, cash flow, deklaracji rozliczeniowych firmy dla GUS, urzędów skarbowych)
    • Udział w inwentaryzacjach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse-rachunkowość)
    • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego/zastępcy głównego księgowego w firmie o profilu produkcyjnym
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
    • Biegła obsługa MS Office
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Sumienność, terminowość, rzetelność

    Oferujemy:

    • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę na pełen etat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    www.urodapolska.eu

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    bottom