Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Radojewice (pow. inowrocławski), Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k.
    poszukują

    Miejsce pracy: Radojewice k. lnowrocławia
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki
    • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb Zarządu i centrali Grupy
    • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji (ClT, VAT, NBP, GUS)
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i rekomendowanie optymalizacji podatkowych
    • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych oraz uzgodnienie obrotów i sald
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US, banki)
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
    • Doświadczenie w obsłudze pełnej księgowości spółki
    • Znajomość przepis w księgowych oraz podatkowych
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Tel. kontaktowy - 52 567 59 69

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
    Informujemy, iż administratorem Danych Osobowych, są Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Radojewicach 54. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia bieżącej jak i przyszłych rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania. Aplikacje będą przechowywane w celach rekrutacyjnych przez okres ok. 10 miesięcy, a następnie niszczone.