Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Remo Invest Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawno-księgowymi

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i deklaracji oraz niezbędnych dokumentów finansowych (RZiS, bilans itp.)

  • Prace księgowo-rozliczeniowe, dekretacja dokumentów, zamykanie okresów rozliczeniowych

  • Rozliczanie należnych podatków (VAT, PIT, CIT)

  • Rozliczanie zobowiązań i należności

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem oraz poprawnością dokumentów

  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby wewnętrznej i zewnętrznej sprawozdawczości

  • Współpraca z działem kadr, kontrola procesów kadrowych od strony księgowej

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych i księgowych oraz umiejętność ich zastosowania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolność analitycznego myślenia, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole

  • Jasne zasady współpracy oraz elastyczne podejście do oczekiwań

  • Spersonalizowany program szkoleniowo-wdrożeniowy

  • Atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do posiadanych kompetencji oraz rezultatów

Remo Invest Sp. z o.o.

Remo Invest Sp. z o.o. jest firmą budowlaną z siedzibą w Katowicach świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych metodą tradycyjną od fundamentów po stan deweloperski oraz wykończenie „pod klucz”. Jesteśmy dumni z naszych realizacji, które znajdują się w naszym portfolio i unikalnych relacji, jakie nawiązujemy z klientami. Realizując konsekwentnie plan dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy