Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    UNISERV – PIECBUD S.A. z siedzibą w Katowicach - lider w zakresie budownictwa przemysłowego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    GŁÓWNY KSIĘGOWY
    (BRANŻA BUDOWLANA)
    Miejsce pracy: Katowice

    Kluczowe zadania będą obejmowały:

    • Zapewnienie płynnego i prawidłowego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek grupy kapitałowej zgodnie z ustawa o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
    • Sporządzanie okresowych i rocznych jednostkowych sprawozdań finansowych spółki,
    • Sporządzanie okresowych i rocznych skonsolidowanych sprawozdań grupy kapitałowej zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

    Dodatkowe zadania będą obejmowały:

    • prowadzenie sprawozdawczości zarządczej,
    • sporządzanie obligatoryjnych deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS oraz innych wymaganych przepisami prawa,
    • koordynacja prac Działu Księgowego,
    • prowadzenie dokumentacji z podmiotami powiązanymi,
    • prowadzenie pełnej ewidencji księgowej i podatkowej,
    • obliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • obsługa badania sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta.

    Kandydat na to stanowisko powinien posiadać:

    • udokumentowane doświadczenie – co najmniej dwa lata praktyki na stanowisku głównego księgowego w przedsiębiorstwach związanych z budownictwem,
    • znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
    • mile widziany certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg,
    • znajomość systemu SAP FI,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • dostęp do benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe i kinowe.

    Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."