Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna(-y) Księgowa (-y)

Talent IN sp. z o.o.

20 00022 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości, w tym zarządzanie pełnymi operacjami księgowymi

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z Polskimi Standardami Rachunkowości

  • Uzgadnianie i kontrola planu kont (zgodnie ze standardami rachunkowości, standardami kontroli grupowej i wymogami prawnymi)

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF

  • Nadzór i monitorowanie całego procesu księgowego, w tym księgi głównej, listy płac, zobowiązań, należności, zapasów, środków trwałych i zarządzania gotówką

  • Zarządzanie i rozwój zespołu księgowego oraz współpraca z zespołem kontrolingu

  • Aktywne wsparcie Zarządu w relacjach z podmiotami zewnętrznymi, w tym audytorami, organami podatkowymi itp.

  • Odpowiedzialność za naliczanie i sporządzanie raportów podatkowych (VAT, CIT, WHT)

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca: rozpoznawanie przychodów, przegląd bilansu i rachunków zysków i strat, monitorowanie aktywów finansowych i niefinansowych

  • Wsparcie w zarządzaniu polityką cen transferowych i procesu dokumentowania

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w działach księgowych, w tym 3 lata na stanowiskach menedżerskich

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)

  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, w szczególności MSSF: 1, 3, 10, 14, 16, 17, 28 i 37

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych

  • Samodzielność, terminowość i zorientowanie na biznes

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

  • Mile widziana znajomość systemu księgowego: Enova

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie w dogodnej formie: b2b bądź umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię roczną

  • Udział w kreowaniu polityki księgowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny

O nas

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja dostarczająca innowacyjne produkty technologiczne dla branży finansowej, specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań dla największych banków, firm leasingowych, technologicznych, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Aktualnie poszukujemy Głównej (ego) Księgowej (ego) – osoby, która pomoże nam zgodnie z najwyższymi standardami kształtować cyfrowy świat.