Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Yabimo Sp. z o.o.

    Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu oraz realizacja projektów budowlanych.

     Poszukujemy osób do pracy w naszym zespole w Krakowie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne i odpowiedzialne prowadzenie dokumentacji księgowej oraz podatkowej,
    • Samodzielne zamykanie okresów sprawozdawczych,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych i innych raportów dla instytucji zewnętrznych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
    • Monitorowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę działu księgowości,
    • Nadzór nad pracą kilkuosobowego zespołu,
    • Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe, magisterskie (kierunek finanse, rachunkowość)
    • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości co najmniej 2 lata, w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • Znajomość przepisów kadrowo-płacowych,
    • Umiejętność znajdowania i zastosowania przepisów,
    • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych OPTIMA,
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
    • Znajomość programu płatnik,
    • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
    • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
    • Umiejętność kierowania pracy zespołem.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w młodym zespole,
    • Szkolenia okresowe,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Yabimo sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Yabimo sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 17/7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.