Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna/-y Księgowa/-y

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cavatina GW Sp. z o.o.

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego;

  • organizacja pracy zespołu księgowego;

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ewidencją zdarzeń księgowych;

  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja

  • aktywów i pasywów poprzez kontrolę dokumentów oraz analizę zapisów i sald kont księgowych;

  • weryfikacja listy płac, monitorowanie zobowiązań i należności oraz nadzór nad windykacją;

  • dokonywanie wyceny aktywów i pasywów, ustalanie wyniku finansowego terminowe

  • zamykanie miesięcznych i rocznych okresów księgowych;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS, Bank);

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT;

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów, due dilligence oraz kontroli skarbowych;

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach i ich wpływu na działalność naszego Klienta;

  • wykonywanie wszelkich innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku głównej/-ego księgowej/-ego;

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw prawa podatkowego;

  • umiejętność rozliczania kontraktów długoterminowych;

  • znajomość metod wyceny aktywów i pasywów;

  • umiejętność sporządzania cash-flow;

  • umiejętność kalkulacji podatku odroczonego;

  • doświadczenie w konsolidacji grup kapitałowych;

  • umiejętność identyfikowania problemów oraz poszukiwania, wdrażania i rekomendacji rozwiązań;

  • doświadczenie w zakresie księgowości i podatków w firmie budowlanej lub deweloperskiej;

  • biegła znajomość MS Excel;

  • sprawna organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, umiejętność ustalania priorytetów;

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość praktyczna programu Symfonia będzie dodatkowym atutem;

  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia;

  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • staranność, dokładność i terminowość;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność komunikacji.

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny;

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny;

  • paczki świąteczne;

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą;

  • darmowa nauka języków;

  • imprezy firmowe;

  • wyjazdy integracyjne;

  • pyszna kawa;

  • atrakcyjne i komfortowe biura;

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora budownictwa biurowego;

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • pakiet benefitów pracowniczych;

  • wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Nasze realizacje zlokalizowane są w sześciu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy