Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego, w tym rozliczanie produkcji

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, RMK, weryfikacja magazynów

  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT, podatku u źródła, podatku akcyzowego,

  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,

  • Ewidencja i księgowanie dokumentów źródłowych,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Weryfikację i kontrolę płatności,

  • Współpraca z Urzędem Skarbowym i audytorami zewnętrznymi.

  • Przygotowywanie danych do zamknięcia kwartałów i roku finansowego,

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, JPK, deklaracji podatkowych i statystycznych,

  • Optymalizacja podatkowa i procesów księgowych,

  • Przygotowywanie raportów księgowych dla zarządu i kontrolerów finansowych;

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS, sporządzanie, naliczanie i księgowanie list płac,

  • Obsługa systemu Enova

Nasze wymagania

  • 3 - letnie doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej

  • Doświadczenie w pracy z systemem Enova, znajomość wszystkich modułów

  • Wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność

  • Wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

  • Możliwość rozwoju poprzez dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń;

  • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej

Klient Pracuj.pl

Spółka produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy