Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Stabilna firma o zasięgu ogólnpolskim działająca na rynku od 18 lat.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Spółki, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych
    • Przygotowanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych
    • Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • Kreowanie polityki finansowej firmy

    Oczekiwania

    • Minimalne doświadczenie 5 lat
    • Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji w zakresie prawa podatkowego, prawa bilansowego oraz prawa ubezpieczeń społecznych
    • Mile widziane doświadczenie kadrowe
    • Praktyczna znajomość systemu SUBIEKT GT
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w pełnym zakresie

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju
    • Niezależną i ambitną pozycję
    • Perspektywę wpływania na kulturę firmy
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
    • Pracę w miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.