Oferta pracy

Główna/-y Księgowa/-y

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZAGAJNIK"O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz Ustawą o spółdzielniach mieszkaniowych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • opracowywanie planów finansowo-gospodarczych oraz analiza ich wykonania,

  • opracowywanie okresowych i rocznych informacji i analiz z realizacji planu,

  • organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników, zapewniający prawidłowe funkcjonowanie Działu Księgowości.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego, samodzielnego księgowego lub kierownicze stanowisko w dziale księgowości, rachunkowości,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),

  • znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, spółdzielczego oraz o spółdzielniach mieszkaniowych,

  • biegła umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Mile widziane

  • znajomość funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,

  • zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania zespołem,

  • kultura osobista.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy,

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz wykształcenie,

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadany staż pracy,

  • oświadczenia o posiadaniu pełnych zdolności do czynności prawnych,

  • oświadczenie do rekrutacji bieżącej o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zagajnik” z siedzibą w Łodzi (91-848), ul. H. Radlińskiej 3, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

  • w przypadku wyrażenia woli uczestniczenia również w przyszłych rekrutacjach (w ciągu najbliższego roku) oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne) o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zagajnik” z siedzibą w Łodzi (91-848), ul. H. Radlińskiej 3, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej „Zagajnik” z siedzibą w Łodzi (91-848), ul. H. Radlińskiej 3.”

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy