Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

LeasingTeam Professional

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT;

  • Sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych dla firmy;

  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak US, GUS, NBP oraz audytorami;

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych;

  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;

  • Układanie przelewów bankowych;

  • Weryfikacja dokumentów księgowych oraz księgowanie;

  • Rozliczenie i księgowanie delegacji, zaliczek;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie listy płac;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku: 3-5 lat;

  • Doświadczenie w obsłudze spółek z o.o.;

  • Umiejętność obsługi systemu Optima;

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Odpowiedzialność, sumienność, terminowość i dokładność;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie budowlanej;

  • Doświadczenie w rozliczaniu WDT oraz WNT;

  • Dobra znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT);

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Outlook.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełen etat;

  • Stałe godziny pracy 8-16;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);

  • Miejsce pracy: Stare Iganie (woj. Mazowieckie, gmina Siedlce).

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Przewiń do profilu firmy