Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna/y Księgowa/y

GLOBAL SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

14 050‐18 400 zł brutto / mies.

GLOBAL SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Konna 40

Otomin (pow. gdański)

GLOBAL SUPPLEMENTS Sp. z o. o.

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y
Miejsce pracy: Otomin
Wynagrodzenie: 10.000 - 13.000 zł / netto
(proponowane wynagrodzenie może zostać zmienione zależne od doświadczenia i kompetencji kandydata)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Prowadzenie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Rozliczanie podatku VAT,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (ZUS, US, PFRON, GUS, NBP),
  • Nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji składników majątku,
  • Nadzór merytoryczny nad działem księgowości.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności rachunkowość,
  • Minimum 5 lat praktyki w zawodzie,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość zasad działania specjalistycznych aplikacji finansowo-księgowych,
  • Znajomość programu Comarch XL, OPTIMA,
  • Znajomość zagadnień w zakresie rozliczania WDT, WNT, Export, Import,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Ubezpieczenie na życie
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
  • PPE - Pracodawca płaci na Twoją emeryturę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przysyłanie tylko aplikacji spełniających warunek konieczny.

Ogłoszenie archiwalne