Główna(y) Księgowa(y)

  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 27.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agaris Poland Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pasłęk

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
    • Zarządzanie i optymalizacja pracy podległego zespołu
    • Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, w tym nad dokumentacją cen transferowych
    • Weryfikacja dokumentów księgowych spółki
    • Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki )
    • Realizacja polityki finansowej spółki w ramach grupy
    • Raportowanie wyników finansowych
    • Dokonywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej
    • Współpraca z audytorem zewnętrznym

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe, mile widziane wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane doświadczenie zdobyte
      w przedsiębiorstwie produkcyjnym
    • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)
    • Sumienność, rzetelność, umiejętności analityczne, zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

    OFERUJEMY:

    • Samodzielne stanowisko w firmie z kapitałem zagranicznym
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV klikając aplikuj:

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.