Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/-y Księgowa/-y

Krzyżanowski Partners Sp. z o.o.

  • Pionki

    Pionki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie planu kont oraz zasad organizacji i prowadzenia rachunkowości

  • prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat, sporządzanie rozliczeń podatkowych

  • przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu, banku oraz instytucji zewnętrznych

  • analizę zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • przynajmniej 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Głównej/-go Księgowej/-go

  • wykształcenia wyższego o kierunku Rachunkowość/ Finanse/ Ekonomia

  • bardzo dobrej znajomości aktualnych regulacji w zakresie prawa podatkowego, prawa bilansowego oraz ubezpieczeń społecznych

  • mile widziana praktyczna znajomość systemu Streamsoft PCBiznes Prestiż

  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1/B2

  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

  • wysokich umiejętności analitycznego myślenia

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • orientacji na jakość – dokładności, rzetelności i odpowiedzialności

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju, samorealizacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w szkoleniach merytorycznych oraz lekcjach języka angielskiego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dla Kandydatów do pracy spoza Radomia – możliwość wynajmu mieszkania na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Prosimy o przesyłanie dokumentów za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16.