Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Pionki, Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krzyżanowski Partners Sp. z o.o.

    Krzyżanowski Partners Sp. z o.o. - miejsce pracy Pionki koło Radomia.

    Główna/y Księgowa/y

    Miejsce pracy: Pionki, Radom (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych
    • Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych
    • Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej
    • Odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimalne doświadczenie 5 lat
    • Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji w zakresie prawa podatkowego, prawa bilansowego, prawa oraz ubezpieczeń społecznych
    • Praktyczna znajomość systemu Streamsoft PCBiznes Prestiż
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwości rozwoju.
    • Niezależną i ambitną pozycję.
    • Perspektywę wpływania na kulturę firmy.
    • Pracę w prężnie rozwijającej się, innowacyjnej firmie.
    • Umowę o pracę na pełny etat.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
    • Pracę w miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.