Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Sivantos Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Główna/y Księgowa/y dołączy do lokalnego zespołu finansowego i będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora finansowego. Do jej codziennych obowiązków będzie należała bliska współpraca z naszym Shared Service Center w Indiach, a także zarządzanie dwuosobowym zespołem.

  • Koordynacja procesów księgowych spółki lokalnej

  • Planowanie przepływów finansowych

  • Raportowanie zewnętrzne m.in. GUS, NBP

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych i Sprawozdania Finansowego zgodnie z Ustawą o rachunkowości

  • Współpraca z bankami

  • Współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości

  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym

  • Pakiet dodatkowych benefitów:

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport (z możliwością wykupienia karty dla dowolnej osoby towarzyszącej)

  • możliwość ubezpieczenia na życie w kilku opcjach na preferencyjnych warunkach

  • bonus świąteczny

  • bonus wakacyjny

  • imprezy integracyjne

  • Wiele możliwości rozwoju: praca w międzynarodowym środowisku, dofinansowanie do kształcenia, budżet szkoleniowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Sivantos Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy