Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

Klient Pracuj.pl

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej wg MSSF,

  • Nadzór nad poprawnością oraz optymalizacją rozliczeń podatkowych,

  • Zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca,

  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami oraz urzędami,

  • Nadzór oraz rozwój systemu elektronicznego obiegu dokumentów oraz rozliczania wydatków służbowych,

  • Kierowanie zespołem liczącym 4 - 6osób,

  • Czynny udział w audytach sprawdzających prowadzenie działalności i podobnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki finansowe lub pokrewne),

  • Znajomość przepisów podatkowych,

  • Min. 5 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office,

  • Mile widziana znajomość pracy w systemach ERP,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ,

  • Terminowość, rzetelność i dokładność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzeni i pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku i międzynarodowym środowisku,

  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy orasz szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • Dostęp do szerokiego zakresu benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, rabaty na produkty, dofinansowanie do kolonii dziecięcych, szkolenia i certyfikaty, dofinansowanie do wakacji, kursy językowe, okolicznościowe świadczenia świąteczne, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne i imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • okolicznościowe świadczenia świąteczne

Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy kandydatów do działu Finansów na stanowisko Główna/y Księgowa/y.

Przewiń do profilu firmy