Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Rudawa (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO RACHUNKOWE s.c. MAŁGORZATA SMAJEK, MAŁGORZATA HELBIN

    DODATKOWA LUB PEŁNOETATOWA PRACA DLA KSIĘGOWEJ/KSIĘGOWEGO

    Biuro Rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgową i podatkową małych oraz średnich podmiotów gospodarczych o szerokim spektrum działalności gospodarczej, jak i różnych formach prawnych prowadzonej działalności. Do naszych klientów należą firmy handlowe, usługowe i produkcyjne, ponadto firmy prowadzone przez osoby fizyczne, spółki cywilne, jawne, a także spółki kapitałowe, stowarzyszenia, fundacje.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rudawa (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie dokumentów,
    • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie zestawień, analiz i raportów,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości oraz co najmniej 5 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości.
    • Znajomość zasad księgowości i podstawowych przepisów podatkowych.
    • Umiejętność obsługi programu OPTIMA
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
    • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie i komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Pracę dodatkową lub umowę o pracę etatową
    • Pozostałe warunki do omówienia w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych).