Oferta pracy

Główna/-y Księgowa/-y

"MIDAS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Rzeplin (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka świadczącą usługi porządkowe oraz importer armatury sanitarnej i producent żeli antybakteryjnych poszukuje do swojego zespołu

GŁÓWNA/-Y KSIĘGOWA/-Y

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek komandytowych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością;
  • Analiza, dekretacja, księgowanie i kontrola dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i kwartalnych,,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych zyskowności, należności dla zarządu
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT, INTRASTAT, podatek od nieruchomości, etc.;
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki itp.);
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Nadzór nad płatnościami, uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Rozliczanie faktoringu.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość);
  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność rozliczania faktoringu;
  • Mile widziana znajomość systemów księgowych firmy RESET2 oraz Subiekt;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Skrupulatność i terminowość;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)  klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r. nr 101, poz.923 ze zm.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy