Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

TB Logistics Sp. z.o.o Sp.K.

  • Wołyńska 12, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wołyńska 12

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • Odpowiedzialność za dokumentację finansową i księgową,

  • Rozliczenia walutowe i ustalanie różnic kursowych,

  • Prowadzenie ewidencji księgowych,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie sprawozdań dla GUS i US,

  • Uzgadnianie i weryfikacja sald z kontrahentami,

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości,

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości, lub doświadczenie w pracy w dziale księgowości,

  • Znajomości przepisów księgowych oraz zasad rachunkowości,

  • Znajomości obsługi programu Comarch Optima,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse,

  • Znajomości obsługi komputera (MS Office),

  • Samodzielność i rzetelność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie oraz terminowość w realizacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie dowolnej formy zatrudnienia wybranej przez kandydata (Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B, powołanie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie w trakcie wdrożenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świetna atmosfera pracy

Poznaj nas bliżej

Będziesz pracować w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm spedycyjnych w regionie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i spedycyjnej, które chętnie Ci przekażemy. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, pozwalającym nam w pełni kontrolować każde zlecenie dzięki czemu możemy działać sprawnie, szybko i niezawodnie!

Jeśli masz wysokie aspiracje to praca w naszej firmie jest właśnie dla Ciebie.