Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • śląskie
  • Specjalista
  • 18.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive - poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

    Główna Księgowa / Główny Księgowy
    Nr ref.: GK/KA

    Obowiązki:

    • realizacja zadań w obszarze finansowo - księgowym zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS oraz GUS,
    • sprawowanie kontroli formalnej i merytorycznej nad rozliczeniami spółki z kontrahentami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych),
    • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu,
    • nadzór nad pracownikami działu księgowego,
    • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
    • udział w tworzeniu procedur i optymalizacja polityki podatkowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • doświadczenie na analogcznym stanowisku w firmie produkcyjnej, doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz standardów raportowania: IFRS oraz US GAAP,
    • gruntowna wiedza z zakresu zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej,
    • doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego oraz strategicznego myślenia.

    Nasz Klient oferuje:

    • ambitną i dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162