Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Metalowa 15, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O.

Metalowa 15

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu Spółki,

  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (m.in. US, NBP, GUS),

  • Prowadzenie rejestrów wymaganych przepisami prawa bilansowego i podatkowego, w tym ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

  • Zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych zgodnie w wymogami ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Strategiczne zarządzanie płynnością finansową Spółki,

  • Kształtowanie polityki firmy w zakresie rachunkowości

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (Główny Księgowy/Samodzielna Księgowa)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji prawno-podatkowych

Mile widziane

  • Certyfikat księgowy

  • Umiejętność sporządzania cash-flow

  • Umiejętność pracy z systemem ERP (Monitor)

To oferujemy

  • Pracę w firmie ukierunkowanej na innowacje i nowoczesne technologie

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Możliwość wykorzystania potencjału osobistego oraz rozwoju zawodowego

  • Pakiet szkoleń i kursów

  • Benefity oraz świadczenia socjalne również dla rodzin pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Andrenplast Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją komponentów plastikowych dla największych producentów na rynku (samochody ciężarowe, autobusy, kosiarki i inne).

Przewiń do profilu firmy