Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/-y Księgowa/-y

Baltic Forwarding Company Sp. z o.o.O firmie

Baltic Forwarding Company Sp. z o.o.

Władysława IV 1

Szczecin

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych,
poszukuje w Szczecinie kandydatów na samodzielne stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Rzetelne i terminowe przygotowanie sprawozdań finansowych, raportów oraz  ich weryfikacja pod względem zgodności z ustawą o rachunkowości i ustawami podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Prowadzenie rejestrów wymaganych przepisami prawa bilansowego i podatkowego, w tym ewidencji środków trwałych,
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego, kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów firmy.

Oczekiwania:

  • Znajomość programu finansowo-księgowego OPTIMA (warunek konieczny)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku głównej/-ego księgowej/-ego,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Umiejętność pracy z MS Office,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołu,
  • Duża samodzielność działania,
  • Umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Baltic Forwarding Company Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne