Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna/y Księgowa/y

Spring Professional PolandO firmie

10 000‐12 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta - firmy z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Numer ref.: GK/07/2020/FIN
Zadania:
  • Odpowiedzialność za prowadzone przez spółkę rozliczenia podatkowe;
  • Obowiązki wynikające z ustawy o rachunkowości (sporządzanie zasad polityki i dokumentacji rachunkowości, kontrola ksiąg rachunkowych, otwieranie i zamykanie ksiąg za okresy sprawozdawcze, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych);
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Kontakt z organami podatkowymi;
  • Współpraca z audytorami;
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem.
Oczekujemy:
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wyższego wykształcenia ekonomicznego (Finanse i rachunkowość, Ekonomia);
  • Ugruntowanej wiedzy dotyczącej polskich zasad rachunkowości;
  • Bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego;
  • Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację z centrala spółki - minimum B2;
  • Rzetelności, odpowiedzialności, dokładności;
  • Umiejętności organizacji i pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • Znajomość obsługi programu księgowego klasy ERP (NAV, SAP, Symfonia lub podobne).
Oferujemy:
  • Możliwość doskonalenia zawodowego;
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy, dzięki czemu z czasem stanowisko może ewaluować do roli kierowniczej związanej z zarządzaniem kilkoma zespołami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne