Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

BestHRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

BestHR jest ogólnopolską agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy należącej do międzynarodowej grupy z branży przemysłowej, na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba główna Warszawa oraz praca w oddziale we Włocławku

Zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad procesami księgowymi w spółkach należących do międzynarodowej grupy
  • Zarządzanie zespołem księgowym (2-3 osoby)
  • Nadzór nad realizacją zobowiązań księgowych oraz podatkowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych i sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bieżąca współpraca z organami podatkowymi, instytucjami ubezpieczeniowymi, bankami i audytorami
  • Współpraca przy przygotowaniu planów i prognoz finansowych
  • Bieżące zarządzanie środkami finansowymi, ustalanie cen transferowych
  • Raportowanie procesów księgowych do zagranicznej centrali Spółki
  • Udział we wdrażaniu nowych narzędzi i programów finansowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównej/go Księgowej/go
  • Bardzo dobra znajomość bieżących przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz podatków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, sprawozdań do instytucji zewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość SAP
  • Umiejętność efektywnego zarządzania pracownikami
  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów księgowych i administracyjnych
  • Dyspozycyjność w zakresie podroży służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Pracodawca gwarantuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej grupie
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód
  • Rozwijającą pracę w międzynarodowym zespole

Zainteresowanych kandydatów/ki prosimy o przesyłanie CV
w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku:

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy