Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

EPCM Executive SearchO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Dla naszego Klienta, spółki deweloperskiej realizującej projekty mieszkaniowe na terenie Warszawy poszukujemy Głównej/ego Księgowej/ ego. Dana osoba będzie odpowiadać za prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad płatnościami oraz współpracę z instytucjami zewnętrznymi.

Idealny/ a kandydat/ ka powinien/ na posiadać kilkuletnie doświadczenie zawodowe po stronie wewnętrznych struktur firmy (doświadczenie w branży deweloperskiej nie jest konieczne) oraz charakteryzuje się sumiennością, zaangażowaniem oraz proaktywną postawą. Klient zapewnia umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się w firmie.
GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki/ek developerskich;
  • Dekretacja, księgowanie i kontrola dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT, IFT, podatek od nieruchomości, etc.;
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Nadzór nad płatnościami, uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań;
  • Księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych, innych dokumentów księgowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • Min. 2/ 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Skrupulatność i terminowość;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wygrodzenie;
  • Przyjazna atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy