Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Firma z branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejscowość : Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej (CIT, VAT, VAT-UE)
  • Dokonywanie wyceny aktywów i pasywów, ustalanie wyniku finansowego oraz podstaw do opodatkowania i podatku dochodowego
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US) oraz z bankami
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowych
  • Przygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych itp.) na potrzeby Zarządu oraz innych działów
  • Zamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego, min. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, a także za prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Nadzór nad pracą Działu Księgowości.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku GK w firmie z branży budowlanej lub produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość przepisów VAT i CIT, Ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość systemów finansowo-księgowych ERP i Microsoft Excel
  • samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość, rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dofinansowanie wypoczynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy