Oferta pracy

Główna/y Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa ksiąg firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) i reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,

  • Przygotowanie raportów na potrzeby banków oraz instytucji zewnętrznych (US, GUS),

  • Koordynowanie procesu miesięcznego i rocznego zamknięcia ksiąg,

  • Weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Spółki,

  • Współpraca z audytorami,

  • Obsługa wynagrodzeń pracowników (payroll) oraz nadzór nad procesem rozliczania delegacji służbowych pracowników

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/rachunkowość),

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości, w tym doświadczenie w realizowaniu obowiązków Głównego Księgowego,

  • Bardzo dobra znajomości przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych,

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu procedur bankowych, reguł bankowych i fiskalnych,

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,

  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym,

  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność,

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, w której cenimy samodzielność i inicjatywę, ale też bardzo dbamy o dobrą atmosferę, relacje oraz współpracę zespołową,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,

  • szeroki pakiet benefitów, w którego skład wchodzi między innymi finansowany przez firmę bogaty pakiet medyczny (w opcji indywidualnej lub rodzinnej), dobre ubezpieczenie grupowe na życie i karty Multisportu,

  • Wygodne i przestronne biuro w centrum Warszawy

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy Grupą Kapitałową od kilku lat działającą w obszarze nowych technologii i IT. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy