Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Coberon Sp. z o.o. (Coberon Chronos Group)

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Coberon Chronos Group to międzynarodowy firma doradztwa personalnego i zarządzania talentami na rynku od 1999 roku Coberon Sp. z o.o. jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA.

Dla naszego klienta - międzynarodowego dostawcy oprogramowania systemów informacji geograficznej poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem operacji księgowych firmy zgodnie ze standardami i wymogami prawa
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • Zarządzanie zespołem księgowości (2 osoby) oraz ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Odpowiedzialność za ceny transferowe
  • Przygotowywanie i optymalizacja okresowych raportów sprawozdawczych
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur księgowych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami i organami podatkowymi
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu procesów w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, ekonomia
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów rachunkowości i podatków
  • Doświadczenie w kontraktach długoterminowych - mile widziane
  • Znajomość programu Symfonia lub innego ERP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel, MS Word)
  • Samodzielność, dokładność, rzetelność, terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, innowacyjność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do stałego rozwoju
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + premia
  • Praca w nowoczesnym biurze blisko stacji metra Dworzec Wileński
  • Strefa dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwój – system szkoleń wprowadzających i doskonalących umiejętności, ścieżki kariery i rozwoju
  • Work-life balance – czas pracy – elastyczny, możliwość pracy zdalnej, dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego dla pracujących powyżej 5 lat
  • Benefity – prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny
  • MultiSport i ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa,, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne