Logo Pracuj.pl

Główna/y księgowa/y

DELTA CONTACT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego
  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie i wykonywanie przelewów bankowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • Nadzór i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), deklaracji wpłat na PFRON oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, Bank)
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg określonych standardów oraz przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, ZUS, banki, GUS, KRS, itp.
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe - finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Min. 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Głównego Księgowego
  • Praktyczna znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT
  • obsługa programów księgowych - mile widziana obsługa programów INSERT: Rewizor, Subiekt
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (1/2 etatu) lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
  • Dużo samodzielności
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie asystenta księgowego
  • Dofinansowanie Prywatnej Opieki Medycznej
  • Możliwość rozpoczęcia pracy jeszcze w maju!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Główna/y księgowa/y, Warszawa