Oferta pracy

Główna/y księgowa/y

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w pracy jako Zastępca lub Główny/a Księgowy/a? Czujesz się dobrze w prowadzeniu kilkuosobowego zespołu? Zapoznaj się z tą ofertą. Nasz Klient gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i przejrzystą komunikację w trakcie procesu rekrutacji. Zapraszam do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,

  • Zarządzanie podległym zespołem księgowym,

  • Nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością ewidencji dokumentów księgowych,

  • Nadzór nad comiesięcznym finansowo-księgowym zamknięciem ksiąg rachunkowych, oraz prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Sporządzanie kwartalnego bilansu, rachunku zysków i strat oraz innych raportów zgodnie z wymogami banków, inwestorów, udziałowców,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych oraz skonsolidowanych,

  • Przygotowywanie materiałów oraz współpraca z audytorem w procesie badania rocznych sprawozdań finansowych: jednostkowego i skonsolidowanego,

  • Nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych (CIT, VAT),

  • Reprezentacja Spółki przedorganami Skarbowymi,

  • Przygotowywanie raportów oraz współpraca instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP, UM),

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz wdrożenie i przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych,

  • Inne zadania księgowo-finansowe według potrzeb.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • Kilkuletnie doświadczenia jako Główny Księgowy bądź Zastępca Głównego Księgowego,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (ok. 5-7 osób),

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań w procedurach księgowych,

  • Terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne pracy własnej i zespołu,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Biegła znajomość MS Office programu Symfonia.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Pracodawca oferuje

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie (lokalny rynek - branża TSL),

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Umowa o pracę,

  • Dogodną lokalizację biura (Saska Kępa),

  • Pakiet benefitów, w tym samochód służbowy do twojej dyspozycji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy