Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

CI Games

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

CI Games

rondo Daszyńskiego 2b

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki, zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi;

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, jednostkowych i skonsolidowanych oraz nadzór nad kwartalnymi raportami statystycznych (GUS, NBP);

  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe sporządzenie deklaracji podatkowych Spółki do Urzędów Skarbowych;

  • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych;

  • Kontrola zamknięcia miesiąca;

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;

  • Bezpośredni nadzór nad prawidłową pracą zespołu księgowego;

  • Udział w przygotowaniu kwartalnych raportów i sprawozdań na GPW;

  • Nadzór nad kosztami firmy;

  • Obsługa audytów finansowych;

  • Współpraca z doradcami (podatkowymi i innymi).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe);

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;

  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i podatkowych (w tym import usług, podatek u źródła, ceny transferowe) oraz zagadnień księgowych;

  • Odpowiedzialność i sumienność;

  • Wysokie zdolności analityczne, rzetelność, systematyczność, terminowość;

  • Efektywne realizowanie zadań i osiąganie celów;

  • Znajomość MS Excel.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w spółce notowanej na GPW będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz uczestnictwo w programie profit share;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

CI Games

CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo.

Przewiń do profilu firmy