Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Orienta

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

GŁÓWNEJ/GO KSIĘGOWEJ/GO

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • Dokonywanie wyceny aktywów i pasywów, ustalanie wyniku finansowego oraz podstaw do opodatkowania i podatku dochodowego;

  • Prowadzenie rozliczeń CIT i VAT i sporządzanie kalkulacji podatkowych;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS, NBP;

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US);

  • Przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowych;

  • Zamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego min. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych;

  • Przygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych itp.);

  • Nadzór nad zespołem księgowym oraz wykonywanie zadań operacyjnych przewidzianych na stanowisku kierowniczym.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;

  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdawczości dla celów podatkowych rachunkowych i statystycznych;

  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem pracowników;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Orienta

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy