Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y księgowa/y

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki finansowej i rachunkowości Spółki zgodnie z przepisami prawa, w tym przepisów o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • Przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego Spółki,

  • Współpraca z biegłym rewidentem,

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji księgowej w tym ewidencji księgowej majątku Spółki oraz nad poprawnością obiegu dokumentów w Spółce,

  • Nadzór nad prowadzeniem całokształtu działań finansowo-księgowych i zarządzanie finansami Spółki,

  • Opracowywanie planów rzeczowo-finansowych i strategicznych Spółki,

  • Koordynacja wszelkich działań wynikających ze sprawozdawczości statystycznej, w tym przygotowywanie sprawozdawczości w zakresie finansowo-księgowym na potrzeby GUS,

  • Opracowywanie informacji i materiałów dla potrzeb zarządczych, dodatkowych wynikających z bieżącego zapotrzebowania Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych podlegających rocznemu badaniu przez biegłego rewidenta,

  • Biegła obsługa programów z pakietu MS Office,

  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz kierowania zespołem,

  • Znajomość Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet socjalny: kartę multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej,

  • miłą atmosferę pracy.

O nas

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o., jest dynamicznie rozwijającą się spółką Skarbu Państwa z długoletnią tradycją, działającą w branży handlowej i militarnej, prowadzącą m.in. sklepy militarne, sklepy spożywcze oraz pracownię krawiecką wyposażającą frakcje mundurowe. Ponadto działa w segmencie nieruchomości, świadcząc usługi zarządcze. Stabilna pozycja na rynku pozwala na poszukiwanie kandydata na stanowisko Główna/y księgowa/y z perspektywą gwarancji długoterminowych relacji.

Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.