Główna/y Księgowa/y

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Równoległa 4A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego zespołu w departamencie Finansów poszukujemy proaktywnej i energicznej osoby, która stanie się liderem zgranego zespołu. Osoby, która swoim działaniem będzie inspirować i angażować pracowników w codzienne zadania i ogólnofirmowe projekty.

  • W naszej firmie o obrotach powyżej 1 miliarda złotych i wysokiej transakcyjności będziesz:

  • Prowadzić pełną księgowość Spółki zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi

  • Zarządzać kilkunastoosobowym Działem Księgowości

  • Koordynować proces miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych

  • Prowadzić bieżącą analizę i weryfikację zapisów kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość

  • Sprawować nadzór merytoryczny i formalny nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów

  • Współpracować z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi

  • Sporządzać sprawozdania finansowe

  • Sporządzać deklaracje CIT, VAT, VAT-EU

  • Sporządzać sprawozdania do GUS

  • Zarządzać przepływami pieniężnymi

  • Prowadzić nadzór merytoryczny i formalny nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów

  • Przygotowywać sprawozdania i raporty na potrzeby zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo-finansowych (znajomość Dynamics AX/365 będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy zespołowej i delegowania zadań oraz organizacji pracy działu księgowo-finansowego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Staż pracy w branży usługowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna – w naszych pracownikach widzimy przede wszystkim ludzi i właśnie takich managerów szukamy!

  • Pracę w stabilnej (polskiej) firmie, która szybko się rozwija, ale nie jest korporacją

  • Umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Ważne dla nas jest zdrowie pracowników, dlatego otrzymasz pakiet medyczny Medicover

  • A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz skorzystać z wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej: Multisport lub Medicover Sport

  • Zdrowie psychiczne jest dla nas równie ważne, dlatego pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej

  • Mamy też atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie

  • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt

  • Wiemy, jak ważne są pierwsze miesiące w nowej firmie, dlatego dużą wagę przykładamy do onboardingu nowych pracowników. Otrzymasz kompletne wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Dofinansujemy także Twoją naukę języka angielskiego

  • Jeździsz samochodem? W ofercie mamy kartę paliwową z rabatem dla naszych pracowników

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie

  • Poznaj nas lepiej wchodząc na nasz profil na LinkedIn i aplikuj do SUUS’a!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy