Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-04-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Samodzielne przygotowanie sprawozdania finansowego wg ustawy o rachunkowości
    • Aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem roku, w tym w badaniu sprawozdania finansowego przez Biegłego Rewidenta
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • Obsługa spraw kadrowo-płacowych w tym naliczanie i księgowanie list płac
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Sporządzanie raportów na potrzeby firmy
    • Zapewnienie poprawności rozliczeń spółki z urzędem skarbowym w zakresie podatków CIT, VAT oraz sprawozdawczości w tym obszarze
    • Zarządzanie podległym zespołem
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie ekonomiczne
    • Minimum 10 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej/Samodzielnej Księgowej znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego
    • Doświadczenie w optymalizacji procesów księgowych
    • Znajomość prowadzenia kadr i płac
    • Zaletą będzie znajomość programu SAP Business One
    • Język angielski mile widziany
    • Bardzo dobrze rozwinięte analityczne myślenie oraz umiejętność planowania pracy ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
    • Kandydaci powinni cechować się samodzielnością, odpowiedzialnością, dobrą organizacją i umiejętnością pracy pod presją czasu oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki

    Oferta obejmuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach wewnętrznych,
    • Dużą samodzielność pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z oczekiwaniem finansowym netto.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 „

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.