Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna/y Księgowa/y

WOLW-POL SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma zajmująca się dystrybucją odzieży luksusowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania i obowiązki:

  • nadzór nad systemem rachunkowości firmy i prawidłowością rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
  • współpraca z instytucjami zew. (GUS, US, ZUS),
  • sporządzanie sprawozdawczości budżetowej i finansowej,
  • dokonywanie okresowych analiz wykorzystania środków finansowych,
  • nadzór pad procesami obiegu i przechowywania dokumentacji księgowej,
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
  • dokonywanie kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym firmy,
  • dokonywanie kontroli kompletności i rzetelności dokumentów księgowych dotyczących operacji gospodarczych i finansowych firmy,
  • kontrola nad dekretowaniem i wprowadzaniem danych do systemu księgowego i elektroniki bankowej,
  • terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami księgowanie wydatków i kosztów oraz miesięczne uzgadnianie kont w tym zakresie,
  • nadzorowanie i koordynacja pracy podległych pracowników księgowości, ich bieżące szkolenie i instruowanie,
  • prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń finansowych,
  • bieżąca analiza obowiązujących przepisów w zakresie wykonywanych czynności, oraz zgłaszanie na bieżąco przełożonym wprowadzonych ustawowych zmian celem dostosowania ich do obowiązującego stanu prawnego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości,
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie programu Excel),
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem oraz efektywnego zarządzania pracą własną,
  • zdolność do wykonywania zadań pod presją czasu,
  • dokładność i rzetelność,
  • zaangażowania, pozytywnego nastawienia do nowych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • prywatną, darmową opiekę zdrowotną,
  • kartę Multisport,
  • dogodna lokalizacja (tuż przy stacji metra linii M2),
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne