Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Globalna firma produkcyjno - handlowa poszukuje kandydata (-ki) na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Pracę w miłej atmosferze z dynamicznie rozwijającym się zespołem.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    • Pakiet medyczny.
    • Pracę w międzynarodowej organizacji.

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie / prowadzenie poprawnej i terminowej księgowości spółki handlowo produkcyjnej
    • Przygotowywanie cyklicznych raportów dla Zarządu
    • Nadzorowanie obszaru księgowości i podatków
    • Nadzór i sporządzanie deklaracji
    • Współuczestnictwo w optymalizacji płynności finansowej spółki
    • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, w tym pomoc przy skonsolidowanych sprawozdaniach
    • Współpraca z audytorami w ramach rocznego audytu sprawozdań finansowych
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • Udział w tworzeniu zespołu
    • Raportowanie do Dyrektora Finansowego

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku samodzielnym w księgowości min. 3 lata (znajomość zagadnień handlowo-produkcyjnych)
    • Znajomość systemów ERP (mile widziana znajomość SAP).
    • Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji prawnych i podatkowych.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (atut)
    • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
    • Wykształcenie wyższe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.