Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/y Księgowa/y

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa w Jawczycach poszukuje kandydata na stanowisko:

Głównej/go Księgowej/go
Miejsce pracy: Jawczyce k/ Ożarowa Mazowieckiego
(powiat warszawski zachodni przy węźle komunikacyjnym z trasą S8)

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w przewozie artykułów spożywczych świeżych oraz mrożonych. Współpracujemy z ponad 200 klientami w kraju i za granicą, specjalizujemy się w rynku włoskim.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby sprawozdawczości finansowej;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, itd. współpraca z odpowiednimi organami w tym zakresie;
  • Wystawianie faktur w programie transportowym;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Współpraca z audytorami i innymi instytucjami kontrolującymi;
  • Prowadzenie kasy i dokumentacji z nią związanej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia kierunkowego;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 5 lat mile widziane w firmie transportowej;
  • Bardzo dobrej znajomość ustawy o rachunkowości, praktycznej znajomości prawa podatkowego;
  • Biegłej obsługi komputera;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego bądź włoskiego;
  • Zaangażowania, dokładności, skrupulatności;
  • Dyspozycyjności;
  • Komunikacyjności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Kandydata;
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet medyczny;
  • Kartę Multisport;
  • Pracę w godzinach 8.30 – 16.30;
  • Bezpłatny parking niedaleko siedziby firmy;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Przyjazne środowisko.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MARAM Sp. z o.o. z siedzibą w Jawczycach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MARAM Sp. z o.o. z siedzibą w Jawczycach przy ul. Poznańskiej 53 b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.