Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Aircom Automotive O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce
i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

W AIRCOM PRODUKUJEMY:

  • kompresory
  • butelki
    z uszczelniaczem
  • zestawy naprawcze
    do opon
  • oprogramowania
    pod kątem jazdy autonomicznej

Twoje obowiązki:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów oraz raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami,
  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
  • prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • Nadzór nad przechowywaniem i zabezpieczaniem dokumentów księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań finansowych oraz środków pieniężnych
  • Dysponowanie środkami pieniężnymi, akceptacja płatności
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego / Kierownika Działu Księgowości. – preferowane z branży automotive.
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym. Mile widziany kurs na Głównego Księgowego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem.
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego.
  • Doświadczenie w pracy w programach : NAVISION, SAP i/lub Infor.
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

OFERUJEMY CI:

  • prywatną
    opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne