Logo Pracuj.pl

Główna/-y Księgowa/-y

FOTCO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • współpraca w zespole ze specjalistą ds. księgowości,
  • weryfikacja dokumentów źródłowych pod kątem ich zgodności z wymogami formalnymi,
  • księgowanie dokumentów (m.in. faktury zakupu, sprzedaży, listy płac, wyciągi bankowe, polecenia księgowania),
  • uzgadnianie sald kont księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • sporządzanie bilansu, rachunku wyników,
  • udział w audytach i kontrolach podatkowych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień finansowych,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach o rachunkowości i podatkowych,
  • raportowanie GUS.

Nasze wymagania

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz utrzymanie wysokiej jakości pracy,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • 3-5-letnie doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na analogicznym stanowisku,
  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • wyższe wykształcenie w obszarze rachunkowości, ekonomii i/lub finansów,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • doświadczenie pracy w programie Comarch ERP Optima,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość współpracy całkowicie zdalnej i elastyczny czas pracy,
  • współpracę w oparciu o umowę b2b,
  • wewnętrzne szkolenia produktowe,
  • pakiet medyczny i sportowy,
  • współpracę z czołowym Partnerem Google Cloud,
  • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy (100% wzrost rok do roku).

O nas

Kim jesteśmy?

FOTC specjalizuje się w partnerstwie z Google Cloud, oferując obsługę i optymalizację kosztów chmury obliczeniowej.

Co robimy?

Szkolimy, wdrażamy, obsługujemy i świadczymy wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje – duże, małe, prywatne, publiczne – czerpały jak największe korzyści z pakietu aplikacji biurowych Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie. Jako specjaliści od chmury, większość aktywności prowadzimy w Internecie, dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej i stawiamy na przejrzystą komunikację online.

Z kim współpracujemy?

Jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw. Utrzymujemy współpracę z ponad 2000 firmami z 7 krajów w regionie CEE, które z naszą pomocą wykorzystują potencjał chmury.

Główna/-y Księgowa/-y, Wrocław