Logo Pracuj.pl

Główna/-y Księgowa/-y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów w rejestrach VAT, JPK
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Dostarczanie danych na potrzeby audytu i zamknięć okresów sprawozdawczych
  • Przygotowywania raportów statystycznych
  • Uzgadnianie sald, kont bilansowych oraz sald wewnątrzgrupowych
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

Nasze wymagania

  • Minimalny staż pracy 3 lata
  • Znajomość programu do księgowania Comarch Optima - wersja w chmurze
  • Znajomość programu Saldeo
  • Znajomość programu Excel
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Doświadczenie w branży transportowej
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dobra organizacja na stanowisku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, terminowość, rzetelność, samodzielność

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – umowa o pracę lub B2B
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Pakiet medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Główna/-y Księgowa/-y, Wrocław